Składamy serdeczne podziękowania:

• ks. Jerzemu - dyrektorowi Funduszu Pomocy Dzieciom i Młodzieży im.Matki Bożej z La Salette;
  • ks. Marcinowi - dyrektorowi Diecezjalnego Centrum Pielgrzymowania im. Jana Pawła II w Starym Sączu;
  • ks. Romanowi;
  • ks. Kazimierzowi
  • p. Ewie i Jakubowi
  • p. Barbarze;
  • p. Teresie;

Drodzy Ofiarodawcy pamiętamy o Was w naszych modlitwach:

Racz Panie nagrodzić wszystkich, którzy nam dobrze czynią

dla Twego świętego Imienia.

Błogosław im w życiu i obdarz szczęściem wiecznym.